Rezervace pokojů

Datum
Vyberte počet apartmánů o které máte zájem
Uveďte např. počet osob, zda chcete snídaně, obědy, večeře, přistýlky, dětskou postýlku atd...
CAPTCHA
Toto omezuje SPAM od automatizovaných spamových robotů.
20 Lis 2013

Budeme rádi, pokud nám zanecháte vzkaz, jak jste byli spokojeni s jídlem či ubytováním.

14 příspěvků (+přidat váš?)

od Holečkovi on 14 Červenec, 2024 - 18:11

Děkujeme moc za krásný pobyt. Loni jsme tu vdávali dceru a tehdy jsme si řekli, že sem musíme opět přijet. Přesně na rok jsme sem zavítali. Skvělá jídla - famózní a celkově se tu cítíme báječně. Kdo ještě váhá, jeďte. Stojí to za to-milí majitelé, ticho, krásná příroda, bazén…prostě relax v dnešní uspěchané době. Moc děkujeme

od Dáša a Miloš on 20 Květen, 2024 - 09:47

Dobrý den všem,
ve dnech 18.5.-19.5.2024 jsme měli v penzionu rodinné setkání a nezbývá nám jiného, než konstatovat, že vše bylo naprosto dokonalé. Krásné prostředí mimo civilizaci, ubytování bez chyby, vstřícný a ochotný personál -slečna vydržela v baru s tou naší bandou až do tří hodin po půlnoci, za což dodatečně děkujeme, jídlo formou rautu bylo vynikající.
Pan majitel přátelský a zábavný.
Všem vřele doporučujeme.

Dáša a Miloš z Liberce

od Jarka on 10 Říjen, 2023 - 09:04

Tohle místo je úžasné, protože ho tvoří úžasní lidé. Je to místo, kde je svět ještě v pořádku a každý den, zde strávený, pohladí člověka na duši. Výborné jídlo je už jen třešnička na dortu.
Zdravíme celou rodinu z Javorského mlýna a těšíme se, že se sem budeme znovu moci vracet.
Jarka, Petr, David a pes ;-)

od Jiří Fadrhonc on 27 Srpen, 2022 - 20:21

Díky za krásně prožitých 5 dní našeho života. Nemělo to chybu. Doufáme, že paní je v pořádku a snad už i doma. Zdravíme všechny. Pardubáci Jirka, Vendulka,Jana a Bruno.

od Rodina Sladká on 18 Srpen, 2021 - 23:00

Milí Královi,

moc děkujeme za krásnou dovolenou. Užili jsme si u Vás nádherný týden v krásném prostředí, se skvělým jídlem a úžasnou společností... Jste lidi na pravém místě. Cítili jsme se u Vás jako doma. Přejeme Vám hodně spokojených zákazníků. Vřele budeme Váš Javorský mlýn doporučovat a rádi zase přijedeme.
Děkujeme a moc všechny zdravíme.

rodina Sladká

od <a href="http:/... on 26 Listopad, 2019 - 06:59

McAfee Activate in fact offers its free McAfee antivirus download with the essential arrangement of infection evacuation highlights. However, to open propelled highlights, you should have McAfee initiate item key. Clients with no McAfee retail card or an online Mcafee.com/enact account shell go with the means underneath.

od Veronika Kaššovicová on 22 Září, 2018 - 08:46

Děkujeme za krásnou dovolenou v nádherném a malebném koutu naší země, vynikající kuchyni, příjemné prostředí, čistotu, vyžití pro děti i za vaše přátelské chování celé rodiny :-) moc rádi přijedeme zase.

od Klára Beščecová on 6 Září, 2015 - 20:18

V Javorském mlýně jsme byli s manželem ubytovaní dvě noci a pobyt se nám velice líbil. Hotel je nově zrekonstruovaný a příjemně rodinný. Apartmán, ve kterém jsme byli ubytovaní, byl prostorný, čistý a pěkně vybavený. Prostředí je velice klidné, z okolních lesů i od samotných majitelů je cítit pohoda. Je tu skutečně znát vstřícnost a dobrá atmosféra. Byli jsme opravdu moc spokojeni, rádi přijedeme znovu a snad příště stihneme ochutnat i něco z nabízených pochoutek.

od spravce on 10 Červenec, 2015 - 10:16

Dobrý den Všem,ať už tu zanecháte jakýkoliv vzkaz,na anonymní zprávy v negativním smyslu nebude brán zřetel.

Přeji Všem pohodový den,s pozdravem Králová Jiřina

od spravce on 10 Červenec, 2015 - 10:11

Dobrý den paní Trojanová,

omlouvám se za smazání Vaší zprávy,bylo to nechtěně,můžete nám ji tu zanechat  klidně znovu.

Děkuji Vám za Váš popis vzniklého problému a přeji Vám

v životě jen to nejlepší.

S pozdravem a přáním hezkého dne,Králová Jiřina

od sametové peďačky on 21 Červen, 2015 - 23:21

Měly jsme u Vás třídní sraz. Naše požadavky byly veliké - od plátna s projekcí, přes kulinářské výmysly až po zajištění odvozu. Nic nebyl problém. Setkali jsme se s velice milým a ochotným personálem, jídlo výborné, ubytování bez chybičky, obsluha ochotně zůstala i po zavíračce, zkrátka palec nahoru. Krásné prostředí s domácí kuchyní. Děkujeme. Určitě přijedeme zase.

od Hana Šišperová on 28 Listopad, 2014 - 18:13

Milá rodinko Králova,
jste lidi na svém místě! Dovolte, abych vám ještě jednou poděkovala za nadstandardní služby. MInulý týden jsem se "u vás na samotě" náramně zrelaxovala během pobytu na kurzu u paní Machkové. Bydlení u vás bylo velmi útulné, prostředí a vstřícnost více než domácké a kuchyně přímo luxusní. Přítomnost zvířátek už jen dotvořila ten pocit u srdce, který způsobí, že se cítíte jako doma. Ochota, úsměv a koláčky navrch mluví za vše.
S radostí budu váš mlýn doporučovat a snad brzy nashledanou.
Hana Šišperová, Vracov

od Anonym on 7 Prosinec, 2014 - 11:27

Dobrý den paní Šišperová,děkujeme za krásnou zprávu která nás usvědčuje z toho že jsme na správné cestě po které chceme i nadále jít.S pozdravem rodina Králova

od Martin Dargaj on 9 Červen, 2014 - 14:52

Tento penzion nemal ani jednu chybu.jedlo neskutocne, ubytovanie na vysokej urovni.a k tomu vsetkemu este pridana hodnota v podobe skveleho priatelskeho majitela, ktoreho elegantne a s prehladom doplnal jeho sikovny a stale ustretovy personal. Dufam, ze si nas pobyt vo vasom nadhernom penzione coskoro zopakujeme.
Pozdrav z bratskeho Slovenska vam posielaju Martin, Peter a Rasto s rodinami.

Poslat nový komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
CAPTCHA
Toto omezuje SPAM od automatizovaných spamových robotů.